Marta Gozdalska Catvisors

 

Nazywam się Marta Gozdalska, jestem kocią behawiorystką, właścicielką firmy Catvisors.

 

Zarządzam, planuję, pilnuję finansów, ale moją najważniejszą misją jest pomaganie Wam i Waszym podopiecznym. Sama jestem właścicielką aż siedmiu kotów, które robią całkiem niezłe zamieszanie. Z doświadczenia wiem, że szczęśliwy i spokojny kot to także szczęśliwy i spokojny opiekun, więc całe swoje serce i wiedzę wkładam w edukowanie opiekunów kotów i niesienie im niezbędnej pomocy.

 

 

Poza dobrem zwierząt ogromną wartością jest dla mnie także rozwój osobisty. Staram się cały czas pracować nad sobą i zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Kolekcjonuję książki i notesy, koloruję jak szalona, a pisadła wszelkiego typu znajdziesz w każdym kącie mojego domu.

Ale przejdźmy do najciekawszej części. Po moim domu biega aż 7 małych puchatych istot. Najstarszy jest Emo, czternastoletni pieszczoch i senior rodziny. Dzielnie dba o całe swoje stado. Następna jest pięcioletnia Puka, którą adoptowałam po śmierci siostry Emo, bardzo delikatna i nieśmiała kotka. Jest też Piksie, która mimo że jest siostrą Puki, to jest jej kompletnym przeciwieństwem. Piksie jest głośna, szalona i jeszcze raz głośna. Dalej mamy znów dwie siostrzyczki – Przecinek i Kropkę. Przecinek to czarno-biała krówka, troszkę nerwowa, ale bardzo kochana i mięciutka. Kropka jest szaro-białą krówką, z charakteru bardzo podobną do swojej siostry, ale nauczyła się aportować!

I kiedy już myślałam, że więcej kotów w moim domu się nie zmieści, trafił do mnie miot półtoratygodniowych kociąt. Z miotu została u mnie Celinka, która obecnie ma półtora roku i niczego się nie boi. Powiedziałam jej kiedyś, że jak dorośnie, może być kim tylko chce, i bardzo wzięła sobie tę radę do serca. Została akrobatką i zdobywa wszystkie półki, szafy i karnisze, które tylko są w zasięgu jej wzroku. Jest także Felicjan, uratowany przeze mnie przed niechybną śmiercią, kilka tygodni tylko młodszy od Celinki. Koci książę rodu, który uważa, że ma tylko 3 zadania w swoim życiu: jeść, spać i budować masę.

Stworzyłam Catvisors, ponieważ chcę nieść pomoc kotom i ich opiekunom. Chcę edukować nie tylko obecnych właścicieli kotów, ale także tych potencjalnych, aby wszystkim naszym miauczącym przyjaciołom zapewnić spokojniejsze i bezpieczniejsze życie.